League of Legends League of Legends Haberleri

Roach, SKT’ye transfer oldu

Son olarak Gen.G forması giyen Koreli üst koridor Roach, gelecek sezon için SKT ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz yılki Khan, Clid, Faker, Teddy, Effort, Mata kadrosundan üç oyuncuyla yolları ayıran SKT’nin üst koridor ve orman ikilisinin kim olacağı merak ediliyordu. Khan ve Clid bu takımın en önemli parçalarındandı ve bu yüzden bu ikilinin yerine gelecek isimlere karşı beklenti büyüdü. Orman rolüne DragonX’ten Cuzz’ı transfer eden SKT, bugün yapılan açıklamada geçtiğimiz yılı Gen.G’de geçiren üst koridor Roach ile anlaşma sağlandığını duyurdu.

Kariyerine Najin e-mFire ile başlayan üst koridor takımda lk olarak yedek üst koridor rolündeydi. Ardından as kadroya yükselen ismin bir sonraki durağı adını duyurduğu Kongdoo Masters oldu. Burada Punch, Edge, Ssol ve GuGer ile birlikte oynayan oyuncu Kore Yükselme Ligi olan CK’de mücadele etti. Takım CK’de başarılı bir mevsim geçirdi ve LCK Elemeleri’nde ESC Ever’ı mağlup ederek bir üst lige yükseldi.

LCK serüveni Kongdoo Masters için pek iyi geçmedi. Takım yeniden CK’e düştü ve ardından yine LCK’e çıktı. LCK’de oynadıkları ikinci mevsim de hiç iyi geçmedi. Ardından Gen.G’ye transfer olan Roach burada ünlü oyuncu Cuvee’nin yedeği olarak yer aldı. Zaman zaman Vadi’ye de inen isim kendisinden bekleneni bir türlü veremedi denebilir. Oyuncunun yeni durağı bir başka LCK ekibi SKT oldu.

SKT’nin gelecek sezonki kadrosu: Roach, Cuzz, Faker, Teddy, Effort.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir