League of Legends League of Legends Haberleri

Robin, Beşiktaş Esports’a transfer oldu

Son olarak 1907 Fenerbahçe Akademi forması giyen ormancı Robin, gelecek mevsim için Beşiktaş Esports’la anlaştı.

Hem genç hem de tecrübeli oyuncuları harmanlayarak yeni bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş Esports transferlerini açıklamaya devam ediyor. Üst koridora Smoke’u transfer eden ekip akademi takımında yer alan Mayhem’le sözleşme uzattı. Alt koridorda HolyPhoenix ve Neos’u bırakmayan takım destek rolü için Anthrax ve Minor ile anlaşma sağladı. Orman rolü için ise açıklama bugün geldi. Kireas’la sözleşme uzatan ekip, 1907 Fenerbahçe Akademi ormancısı Robin’i transfer etti.

Robin ve Kireas geçtiğimiz mevsim ilk kez profesyonel arenaya çıktı. 1907 Fenerbahçe’nin eski ormancısı daha önce Bahçeşehir Üniversitesi’yle uluslararası bir turnuvada yer almıştı. Takım bugün oynanan Üniversite Ligi finalini de kazanmayı başardı. Ormancı Robin, finalin MVP’si seçildi. Yetenekli oyuncu geçtiğimiz mevsim de Akademi Ligi’nde harika bir performans ortaya koymuş ve takımıyla birlikte turnuvayı kazanmayı başarmıştı.

18 yaşındaki Kireas geçtiğimiz mevsim Beşiktaş Esports Akademi’yle gayet iyi bir oyun sergiledi. Ligin son haftasında as takımla VFŞL’de de mücadele eden ormancı gelecek vadeden oyuncular arasında yer alıyor. Bu transferlerle beraber ormancı rotasyonunda genç oyuncularla anlaşan Beşiktaş Esports’un HolyPhoenix üstüne kurulu bir oyun oynaması bekleniyor. Takımın orta koridor transfer henüz belli olmasa da Koearn Kid’le anlaşılması bekleniyor.

Robin ve Kireas’ı açıklayan ekibin kadrosu resmi olarak kesinleşmek üzere. Bakalım genç ormancılar gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir