League of Legends League of Legends Haberleri

Robin, Üniversite Ligi MVP’si seçildi

Üniversite Ligi şampiyonu Bahçeşehir Üniversitesi’nin ormancısı Robin, turnuvanın MVP’si seçildi.

Genç ormancı bu mevsim isminden bolca söz ettirdi. Mevsim başında 1907 Fenerbahçe’ye transfer olan Robin Akademi Ligi’nde harika bir performans sergiledi. Profesyonel oyunculuk kariyerinin yanında eğitimini de sürdüren oyuncu aynı zaman Bahçeşehir Üniversitesi’nin de ormancılığını üstlendi. Üniversite Ligi’nde gayet iyi bir performans gösteren takım turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Ormancı Robin ise turnuvanın MVP’si seçildi.

Bahçeşehir Üniversitesi League of Legends takımına ilk katıldığınıda nişancı pozisyonunda oynayan oyuncu ardından ormancı rolüne geçti. Okuluyla ülkemizi dünyada temsil eden isim, University Esports Masters 2018’i kazanarak ülkemizi LICC’de temsil etme hakkı kazandı. Akademi Ligi’nde ise 1907 Fenerbahçe forması giyen oyuncu mevsim genelinde gayet iyi bir performans sergileyerek takımıyla playofflara kaldı. Playofflarda da aynı performansı sürdüren 1907 Fenerbahçe, Akademi Ligi’ni şampiyon olarak tamamladı.

Robin, özellikle Üniversite Ligi’nde takımının lideri olarak ön plana çıktı. Yetenekli ormancı sorumluluk alması gereken pozisyonlarda eli titremeden doğru kararları aldı ve takımını şampiyonluğa ulaştırdı. Robin’in rakip ormancılara karşı kurduğu baskı da BAU’nun şampiyon olmasında kilit rol oynadı. HolyPhoenix’in yayınında açıkladığı Beşiktaş Esports kadrosunda yer alan oyuncunun gelecek mevsim VFŞL’de mücadele etmesi bekleniyor.

Beşiktaş henüz resmi açıklamayı yapmadı ancak transfere kesin gözüyle bakılıyor. Bakalım Akademi Ligi ve Üniversite Ligi’nde üst düzey performanslar sergileyen Robin, VFŞL’de veteran ormancılara karşı nasıl oynayacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir