League of Legends League of Legends Haberleri

ROCCAT, Blanc ve Profit ile anlaşma sağladı

EU LCS ekiplerinden Team ROCCAT, üst koridor için Kim “Profit” Jun-hyung, orta koridor için ise Jin “Blanc” Seong-min ile anlaşma sağladı.

Avrupa’dan anlaşma haberleri gelmeye devam ediyor. NA LCS’teki transfer çılgınlığının ardından olaya dahil olmaya başlayan EU takımları, yavaş yavaş kadrolarını şekillendirmeye başladı. Bugün ise Inven Global’de yer alan habere göre Team ROCCAT, yaz mevsimini Ninjas in Pyjamas’ta geçiren eski SK Telecom’lu Profit ve yine bir başka Koreli Blanc ile anlaşmaya vardı. Tarafların kısa süre içerisinde sözleşme imzalaması bekleniyor.

Bilindiği üzere ROCCAT, geçtiğimiz mevsim iyi bir performans ortaya koyan başarılı alt koridor ikilisini G2 Esports’a kaptırmıştı. Üst ve orta koridora yapılan iki Koreli transferi, EU LCS ekibinin artık ligde kalmaya değil üst sıralarda yer almaya oynayacağını gösteriyor. Young Glory’deki performansıyla dikkat çeken ve SKT’ye transfer olan Profit, ardından EU LCS’in yolunu tutmuş ve NiP’te forma giymişti. Blanc ise iki yıllık Jin Air macerasının ardından geçen sene PSG’de mücadele etmişti.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir