League of Legends League of Legends Haberleri

Rogue Akademi ormancısı Inspired, as takıma yükseldi

Son olarak Rogue Akademi’de forma giyen ormancı Inspired, takımın as kadrosuna yükseldi.

Geçtiğimiz mevsim LEC’de vasat bir performans sergileyen Rogue, kadrosunda değişiklik yapma devam ediyor. Bahar Mevsimi’nde 18 maçta sadece 2 galibiyet alabilen ekip Yaz Mevsimi için daha dengeli ve iletişimi daha iyi olabilecek bir beşli kurmak istiyor. İlk olarak Kikis’le yollarını ayıran ekip destek Wadid’i LCS ekibi FlyQuest’e yollayarak orta koridor Selfie’yi kadrosuna katmıştı. Akademi takımının üst koridoru Finn’i as takıma yükselten takım son olarak ormancısını da yakınında buldu. Rogue Akademi ormancısı Inspired, as takıma yükseldi.

Polonyalı ormancı profesyonel sahnede yeni sayılır. Kariyerine 2017 yılında başlayan oyuncu ilk olarak Katastrofa Awioneski forması giydi ve ardından bir başka Polonya ekibi Szata Maga’ya transfer oldu. Kısa bir süre KIYF kadrosunda da yer alan ormancı kısa sürelerle yer aldığı bu takımları gerisinde bırakarak Mousesports’la anlaştı. Takımıyla Almanya Ligi’nde mücadele eden Inspired elle tutulur bir başarı elde edemedi. Takım 2018 yılında EU Masters elemeleri oynasa da turnuvaya katılamadı.

Pompa Team’e katılan ormancı takımıyla Polonya Ligi şampiyonu olmayı başardı. İsmini bu şekilde duyuran Inspired son olarak Rogue Akademi’ye transfer oldu. Takım Polonya Ligi’ni şampiyon tamamladı ancak EU Masters’da gruplardan çıkamadı.

Bu hamleyle birlikte Rogue’un kadrosu şöyle şekillendi: Finn/Profit, Inspired, Selfie, HeaQ, Vander. Bakalım kadroda daha fazla değişikliğe gidilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir