League of Legends League of Legends Haberleri

Rogue Akademi oyuncusu Larssen, as takıma yükseldi

Son olarak Rogue Akademi forması giyen orta koridor Larssen, as takıma yükseldi.

Kadro değişikliklerine devam eden Rogue, gelecek mevsime neredeyse tamamen farklı bir kadroyla çıkmak istiyor. Ekibin geçtiğimiz mevsimki başarısız performansı, takım yöneticilerini alarma geçirmiş durumda. Rogue yönetimi transferler konusunda biraz farklı bir strateji izliyor. Takım dışarıdan oyuncu almak yerine akademi kadrosundaki oyunculara şans verme taraftarı. Daha önce üst koridor Finn ve orman Inspired’ı as kadroya yükselten ekip son olarak orta koridor Larssen ile as kadro için anlaştı.

Larssen, 19 yaşında olmasına rağmen 2016 yılından beri profesyonel sahnede yer alıyor. Genç orta koridor kariyerine Mana Light formasıyla başladı. Oradan MnM Gaming’e transfer olan oyuncu takımıyla İngiltere Şampiyonu olmayı başardı. Bir süre EUCS’te mücadele eden oyuncu oynadığı MnM Gaminge ve Wind&Rain ile EU LCS’e çıkmayı başaramadı. Sırasıyla Diabolus Esports ve Ninjas In Pyjamas formaları giyen Larssen ,H2k ile EU LCS’te oynama fırsatı yakaladı.

Son olarak Rogue Akademi forması giyen orta koridor takımıyla Polonya Şampiyonu oldu ve European Masters’a katılma hakkı kazandı. Turnuvada grup aşamasını geçemeyen ekip elendi. Geçtiğimiz günlerde FlyQuest’ten Selfie’yi transfer eden takımın yeni oyuncusunu as kadroda oynatması bekleniyordu. Farklı bir yapılanmaya giden Rogue, Selfie’yi akademi kadrosuna yolladı ve Larssen’i as takıma yükseltti.

Böylelikle takımın gelecek mevsimki kadrosu şöyle şekillendi: Finn, Inspired, Larssen, HeaQ, Vander. Bakalım Rogue bu kadroya eklemeler yapacak mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir