League of Legends League of Legends Haberleri

Rogue Akademi oyuncusu Vander, as takıma yükseldi

Son olarak Rogue Akademi forması giyen destek Vander, as takıma yükseldi.

LEC Bahar Mevsimi’ni başarısız geçiren Rogue, gelecek mevsim için kadro değişiklikleri yapmaya devam ediyor. Takım, geçtiğimiz mesim Ultraliga’da mücadele edecen akademi kadrosundaki oyuncuların hepsini as kadroya yükseltti. Bu stratejiye üst koridor Finn’le başlayan ekip ormancı Inspired, orta koridor Larssen ve nişancı Woolite’ı as kadroya çağırmıştı. Son olarak destek için de aynı yolu izleyen Rogue, Vander ile as kadro için anlaştı.

Vander, geçtiğimiz mevsim Polonya Ligi’nde mücadele edence ekibin tartışmasız en tecrübeli oyuncusuydu. Kariyeri boyunca LEC’de mücadele eden destek, H2k ile Worlds yarı finali gördü. Forg1ven ile LEC alt koridorlarına karşı önemli üstünlükler yakalamayı başaran destek oyuncusu, Schalke 04 ile geçirdiği mevsimin ardından Rogue Akademi’ye transfer olmuştu. Vander, as takımda işler iyi gitmeyince  LEC’de bir süre Wadid’in yerine forma giydi.

Deneyimli oyuncu Rogue kadrosunun son parçası oldu. Bugüne kadar açıklanan transferlere göre Rogue’un gelecek mevsim LEC’de mücadele edeceği kadro şöyle şekillendi: Finn, Inspired, Larssen, HeaQ, Woolite, Vander. Takım yedek oyuncu hakkını nişancıdan yana kullandı ve pozisyondaki rekabeti arttırmayı hedefledi. Rogue’un gelecek mevsim kadrosunde yer alan oyunculardan 3’ü Polonyalı olacak. Aynı zamanda 2 İsveçli ve 1 Estonyalı yer alacak.

Kadroyu neredeyse tamamen değiştiren ekibin Vander ile birlikte performansının nasıl olacağı merak ediliyor. Bakalım Rogue gelecek mevsim neler yapacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir