League of Legends League of Legends Haberleri

Rogue kadrosu belli oldu

LEC temsilcilerinden Rogue, 2020’de mücadele edeceği Finn, Inspired, Larssen, Hans Sama ve Vander’den oluşan beşlisini duyurdu.

Steve Aoki, Nicky Romero ve Rudy Gobert gibi ünlü isimlerden yatırım alarak LEC’ye katılan Rogue, Polonya merkezli bir organizasyon. Bahar Mevsimi’nde bir hayli kötü bir performans sergileyen ekip kadrosunda köklü değişiklikler yapmıştı. Akademi ağırlıklı bir beşliyle Vadi’ye inen ekip daha iyi bir performans sergilemiş ve play-off’lara kalmayı başarmıştı. Bugün yapılan açıklamada Hans Sama’yı duyuran ekip, 2020’de mücadele edecek beşlisini de duyurdu. Bu beşli: Finn, Inspired, Larssen, Hans Sama, Vander.

Bahar Mevsimi’nde Profit, Kikis, Sencux, HeaQ, Wadid beşlisiyle Vadi’ye inen Rogue, 18 maçta sadece 2 galibiyet alabildi ve 16 mağlubiyet gördü. Mevsim ortasında birkaç kadro değişikliği yapan ekip yine de iyi bir performans sergileyemedi. Yaz Mevsimi’ne ise akademi kadrosundan oyuncuların ağırlıklı olduğu bir kadroyla çıkan ekip 7 galibiyet 11 mağlubiyetle 5. sırayı aldı ve play-off’lara katılmaya hak kazandı.

Finn, Inspired, Larssen, Woolite, Vander beşlisi play-off’ların ilk turunda Splyce’ı harika bir performansla 3-0 yendi ve bir üst tura yükseldi. Bir üst turda Schalke 04 ile karşılaşan ekip seriden 3-1 mağlup ayrıldı ve turnuvaya veda etti. Bu sayede Rogue’un Worlds hayalleri de suya düştü. Yeni sezonda sadece nişancısını değişen organizasyon Woolite yerine Hans Sama’yı kadroya kattı.

Bakalım Rogue gelecek mevsim bu beşliyle nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir