League of Legends League of Legends Haberleri

Roulette, Galatasaray Espor’a transfer oldu

Son olarak Istanbul Wildcats forması giyen genç ormancı Roulette, VFŞL ekibi Galatasaray Espor’a transfer oldu.

Geçtiğimiz sezon bir çeyrek bir de yarı final gören Galatasaray Espor, fena olmayan bir yılı gerisinde bıraktı. Sezonun sona ermesiyle Ragner hariç herkesle yolları ayıran takımın 5 Türk’ten oluşan bir kadroya yönelmesi bekleniyordu. Daha önce yayınlarda da sık sık gündeme gelen Galatasaray Espor’un ormancı transferi için resmi açıklama geldi. Son olarak Istanbul Wildcats forması giyen genç ormancı Roulette, VFŞL ekibi Galatasaray Espor’a transfer oldu.

2018 yılında Team Cappadocia’da başlayan profesyonel oyunculuk kariyerini devam ettiren ormancı, Akademi Ligi’nin kurulmasıyla HWA Gaming’e transfer oldu. Burada Appen ile birlikte değişmeli olarak forma giyen Roulette, hem as hem de akademi kadrosunda mücadele etti. Geçtiğimiz mevsim de yoluna aynı organizasyonda devam eden oyuncu bir süre sonra formayı Psychoferret’a kaptırdı.

Psychoferret’ın başarılı performansının ardından bir daha as kadroya dönemeyen Roulette, takımdan ayrıldı ve tekliflere açık olduğunu duyurdu. Ragner’in yayınlarından ormancının sıradaki durağı hakkında bilgi verilmişti. Yakın arkadaşlıklarıyla bilinen bu iki oyuncu gelecek sezon Vadi’de beraber mücadele edecekler. Takım içindeki arkadaşlığın önemini daha önce birçok kez görmüştük.

Geçtiğimiz sezon yaşanılan maaş sıkıntılarının ardından GS’ye bir mevsim oynayamam cezası gelmişti. Roulette bu mevsim takım kadrosunda olacak ve düzenli olarak maaşını alacak ancak Yaz Mevsimi’nde Vadi’ye inebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir