League of Legends League of Legends Haberleri

Route, Sandbox Gaming’e transfer oldu

Son olarak Jin Air Green Wings forması giyen nişancı Route, gelecek sezon için Sandbox Gaming ile anlaşma sağladı.

Bir ara ülkemizde de forma giyen Route geçtiğimiz mevsim ligden düşen Jin Air Green Wings kadrosunun önemli isimleri arasında yer alıyordu. Stitch’in inaktif konuma geçmesinin ardından formanın tek sahibi olan nişancı lig sonuna kadar pozisyonunu kaybetmedi ancak Jin Air Green Wings bir hayli kötü bir mevsim geçirdi. Ligden düşen kip çoğu oyuncusuyla yolları ayırdı. Bunlardan biri olan Route, gelecek sezon için bir başka LCK ekibi Sandbox Gaming ile anlaşma sağladı.

Kariyerine Kore Yükselme Ligi olan CK’de başlayan nişancı iki mevsim bu ligde Virtuoso Gaming ve APK Prince formaları giydi. Ardından ligimize gelen isim Yükselme Ligi’nde Galakticos forması giydi. Burada bir mevsim geçiren Route kısa bir süre de Dark Passage forması giydi ve yeniden ülkesine döndü.

Kore’de Jin Air Green Wings’e transfer olan nişancı daha önce ligimizde oynamış olan Malrang’ın takım arkadalı oldu. Jin Air Green Wings o mevsim normal sezonu sonuncu sırada tamamladı ve CK’e düşmemek için eleme oynadı. JAG bu elemeyi kazansa da bir sonraki mevsim Hanwha Life Esports’a kaybetti ve ligden düştü. Takımda ayrılan Route, LCK ekiplerinden Sandbox Gaming ile anlaştı.

Bakalım Sandbox Gaming, gelecek mevsim LCK’de nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir