League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits, 1907 Fenerbahçe karşısında etkili bir galibiyet aldı

VFŞL 3. haftanın ilk gününün aksiyonlu geçen son maçında kazanan, neredeyse dakika başına 1 skor çıkartan Royal Bandits oldu ve galibiyet sayısını 4’e çıkardı.

Royal Bandits vadiye Irelia-Taliyah-Swain-Kai’sa-Leona beşlisi ile inerken 1907 Fenerbahçe’de Singed-Graves-Zoe-Mordekaiser-Pyke seçimlerini gördük.

Erken aşamada genel anlamda baskılı oynayan ve istediğini yapan Royal Bandits oldu. Closer’ın alt koridora yaptığı üst üste baskınlarla birlikte 3’e 3 savaşta Closer 5. dakikada ikide ikiyi aldı. Devam eden baskınların ardından dakika 11’de alt koridordaki bir başka 3’e 3 savaş devamında 5’e 5 savaşa dönüştü ve bu savaştan istediğini alan ekip 3 skora karşılık 5 skor alan 1907 Fenerbahçe oldu. Devamında ise ilk kuleyi ve Vadi’nin Alameti’ni aldı.

Maçın ilerideki bölümlerinde Kai’Sa ve Irelia’nın aşırı güçlenmesiyle haritadaki tüm savaşlardan istediğini alan Royal Bandits dakika 25’te orta koridor inhibitörünü yıkıp devamında Baron Nashor’u katlederek toplamda 24-11’lik skorla 28 dakikada maçı kapattı.

Maçın en değerli oyuncusu alt koridordaki başarılı baskınları ile etkili olan Closer oldu. Irelia ile koridorda 1’e 1 ve 1’e 3 pozisyonlarda güzel oyunlarıyla skor çıkartmayı başaran Broken Blade göze çarpan bir diğer isim oldu.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir