League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits, 1907 Fenerbahçe’yi geçerek haftayı 2. sırada kapattı

3. haftanın son gününde eşit puanlı iki ekibin mücadelesinde gülen taraf 28 dakika sonunda Royal Bandits oldu.

Günün ikinci maçında lige kötü başlayıp 2. sıraya kadar yükselen 1907 Fenerbahçe ile, iyi başlangıcının ardından 2 maç üst üste kaybederek 2. sırayı rakibi ile paylaşan Royal Bandits karşı karşıya geldi. Seçim/yasaklama ekranını önde geçen Royal Bandits kompozisyonuna Ornn, Tristana, Jarvan gibi şampiyonları dahil etti. Nişancı yasaklamalarına ağırlık veren 1907 Fenerbahçe ise Cho’Gath ve Kog’Maw’ın yanına çok da istemeyerek Kha’Zix tercihi yaptı.

Erken oyunun ilk dakikaları eşit ve kontrollü geçildi. Broken Blade’in 6. dakikada bire birde aldığı skor ise vadideki sessizliği bozdu. Ardından 4 kişilik alt koridor baskınları ve doğru oynanan erken takım savaşları ile, Royal Bandits orta oyuna büyük bir avantaj ile girdi. 1907 Fenerbahçe rakibinin rotasyonlarına cevap verip makro oyuna dahil olmaya çalışsa da, Malrang ve Broken Blade’in harika oyunu buna izin vermedi. 23. dakika civarında alınan Baron ve kazanılan takım savaşının ardından Royal Bandits ekibi orta koridordan oyunu kapatarak bu haftaki ikinci galibiyetini almış oldu. Bu sonuçla takımlar arasındaki eşitlik bozuldu ve Royal Bandits 6 galibiyet 3 mağlubiyet ile BAUSuperMassive’in ardında ikinci sıraya yerleşti.

1 Comment

  • Alp Günaydın 5 Şubat 2018

    Şu tarz haberleri 05.02 maç sonuçları gibi bir başlıkta yaparsanız sevinirim bugünkü maçları henüz izlememişken google’ın bana haber önermesi ile geldim ve gayet de pişmanım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir