League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits, AURORA’yı 30 dakikada geçmeyi başardı

2018 Kış Mevsimi 4. hafta 3. gün maçlarının ilkinde Royal Bandits, Team AURORA’yı 30 dakikada yenerek haftayı iki galibiyetle kapattı. 

İki takım da dün karşılaşmalarında mağlubiyet almıştı. AUR YC’ye yenilirken RBE ise DP’ye ağır bir şekilde maçı kaybetmişti. Seçim ysaklama ekranında RBE’nin Nunu-Tristana ikilisine öncelik verdiğini gördük.  Öte yandan AUR ise Skarner ve Caitlyn-Janna ikilisine odaklandı. Oyunun erken dakikalarında Skarner ilk Alev Ejderi’ni almayı başardı. İlk kan RBE’nin alt koridorunda 2v2 çatışmada gelirken Malrang maçın büyük bir bölümünde haritanın alt tarafında odaklandı. Wisdom ise buna karşılık üst koridoru sıkça ziyaret etti.

Maçın kopma noktalarından biri birkaç dakika önce takım savaşı kazanan AURORA’nın Alamet etrafında savaş başlatmaya çalışmasıydı. Buradan hiçbir skor çıkaramayan ekip, hem orta koridor birinci kulesini hem de alt koridor ikinci kulesini kaybetti ve altın anlamında geriye düştü. Ejder etrafındaki savaş ise maçın kazananını belirledi. Nefes kesen takım savaşında 5v5 savaşta tanklar öncelikle düşerken 4v4’te Holyphoenix sahneye çıktı ve 3’te 3 yaparak RBE’ye maçı getirdi. Buradan sonra karşılaşmayı ele geçiren Holy, maçı da 9 skorla tamamladı.

28. dakikada AURORA’yı katleden takım, orta koridordan ilerledi ve maçı da tamamladı. RBE’nin genel olarak daha iyi takım savaşı çıkardığını, AURORA’nın ise yaptığı birkaç ufak hatanın takıma mağlubiyete mal olduğunu da söyleyelim.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir