League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits, Dark Passage’ı rahat geçti

Şampiyonluk Ligi’nde 2018 Yaz Mevsimi heyecanı devam ediyor. Dark Passage karşısında rahat bir maç çıkaran Royal Bandits, galibiyete ulaşan taraf oldu. 

Baktığımızda iki takımın da oldukça standart tercihlere yöneldiğini söylemek lazım. Orta koridorda Zoe’ye karşı Swain alan RBE’de alt koridorda Lucian ile Rakan bulunuyordu. Karşılaşmanın kilidi de alt koridordan açıldı. Yetenek farkı açık bir şekilde gözüken koridorda Freeze-Dumble ikilisi Route-Kairos’a karşı koridoru tamamıyla kontrol etti ve bu baskı RBE’ye orta koridor kulesi olarak geri döndü.

Crush’ın Camille ile neredeyse hiçbir şey yapmadığı erken oyun tamamlandıktan sonra alt koridor ikilisini haritada rotasyona göndüren RBE, sistematik bir oyun oynadı. Güvenli ve tamamıyla objektif odaklı karşılaşmada orta koridorda pusu kuran ekip, DP’den üç oyuncuyu öldürdükten sonra barona yöneldi. Güçlendirmeyi aldıktan sonra üst koridordan DP’yi kuşatan RBE, rakibin savaş başlatmasına izin verdi. Takım savaşını kazanan Royal Bandits, ikinci haftaya galibiyetle başlayan ekiplerden oldu. RBE’de Dumbledoge ile Freeze çok iyi oynarken DP’de tüm takım tel tel döküldü.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir