League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits, DÜ Aurora’ya karşı rahat bir galibiyet aldı

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 3. hafta 3. gün karşılaşmasında Royal Bandits, Doğuş Üniversitesi AURORA karşısında ikna edici bir üstünlükle kazanan taraf oldu.

Vadiye inen beşlilere bakacak olursak Royal Bandits Dr. Mundo-Taliyah-Zoe-Draven-Tahm Kench ile mücadele ederken, DÜ Aurora Ornn-Nocturne-LeBlanc-Lucian-Shen tercihlerini yaptı. Maça hızlı başlayan DÜ Aurora üst koridorda baskı kurarak attığı 2 Işınlan ile 2 skor aldı. Dakika 7’de üst koridorda Hioss, Broken Blade’i katlederken alt koridorda RB hem ilk kuleyi hem de Alev Ejderi’ni aldı.

Maçtaki ivmesini hızla arttıran Royal Bandits, bu dakikalardan sonra oyunu rakip tarafa yıkarak dakika 12’de Vadinin Alameti’ni katletti ve orta koridor ilk kulesini düşürdü. Dakika 16’da alt koridordaki 3-1’lik skorla kazandığı savaşın ardından altın farkını dakika 18’de 7k seviyelerine çıkardı. Devamında 2. Alev Ejderi’ni de alarak hasar konusunda engellenemez bir üstünlük sağlayan Royal Bandits, 26. dakikada Baron Nashor’u katlederek devamında hızla rakip kuleleri ve Nexus’u yıkarak maçı 10-7’lik skorla sonlandırdı. Bu maçla birlikte RB galibiyet sayısını 6’ya çıkarırken AUR 4 galibiyette kaldı.

Maçın en değerli oyuncusu 4-1-2’lik Draven performansı ile Freeze oldu.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir