League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits, ilk galibiyetini HWA karşısında aldı

Mevsime iki mağlubiyetle başlayan Royal Bandits, HWA karşısında zafere ulaşarak 2018 Yaz Mevsimi’ndeki ilk galibiyetini aldı. 

İki takım da standart tercihlerle Vadi’ye inerken orta koridorda Royal Bandits’in Vel’koz’a karşı LeBlanc’ı aldığını gördük. Alt koridorda Lucian-Morgana ikilisine yönelen RBE’ye karşın HWA ise Ezreal ile Revanche’ın çok iyi oynadığı Braum’u tercih etti.

Karşılaşmanın ilk dakikalarında alt koridora baskın yaparak ilk kanı döken Trix’in bu hamlesine karşın Closer uzun süre orman kampı temizledi. Üst koridorda Ornn ile Singed’in 1v1’leri karşılaşmada uzun süre yaşanan en önemli aksiyonlardı. Alt koridorun hakimiyetini elde ettikten sonra rotasyonla üst koridora geçen RBE, özellikle Dumbledoge’un harika oyunuyla karşılaşmayı domine etmeye başladı.

Takım savaşlarında ise HWA’nın yapması gereken en önemli şey Vel’koz’u korumaktı. Fakat LeBlanc tercihi telracS’ın pozisyon alma konusundaki zaaflarını çok iyi istismar etti ve daha savaş başladan birçok kez Vel’koz’un düştüğünü gördük. Baron’u aldıktan sonra oyunu koparan RBE, orta koridordan ilerleyerek karşılaşmayı tamamladı ve maçın galibi oldu. RBE’de Dumbledoge’un 14 skorun 12’sinde bulunduğunu da not düşelim.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir