League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits üçüncü denemesinde HWA Gaming’i yenmeyi başardı

Ligin 2. sırasındaki Royal Bandits ile uzun süredir 7. sıradaki yerini koruyan HWA Gaming karşılaştı. 27 dakika sonunda kazanan Royal Bandits oldu.

Günün son maçında Royal Bandits, belalısı HWA Gaming’in karşısındaydı. Daha önce oynadıkları iki karşılaşmada da HWA Gaming’e boyun eğen Royal Bandits, 3. randevuda seriyi bozmak üzere Vadi’ye indi. Seçim yasaklama ekranı iki takım adına da meta dışı herhangi bir tercih yapılmadan geçildi. Royal Bandits Ornn, Jarvan IV, Ryze, Caitlyn, Braum kompozisyonuna giderken, HWA Gaming Camille, Jax, Galio, Tristana ve Alistar ile karşılaşmaya başladı.

Erken oyunun büyük kısmı minyon biçme ve karşılıklı ufak takaslarla geçildi. Malrang ve Trix’in de kendi ormanlarında güçlenmeye vakit ayırmasıyla beraber, ilk kanın alınması 10. dakikayı buldu. Üst koridorda Broken Blade’i yakalamaya çalışan Armut-Trix ikilisinin Malrang ve Cepted tarafından kontra baskın yemesi maçın ilk iki skorunu Royal Bandits tarafına getirdi. İlk kanın ardından kilidi açılan oyunun orta bölümünde ise HolyPhoenix sahneye çıktı. Erken oyunun sonlarını ve orta oyunu çok iyi oynayan tecrübeli nişancı, yapılan takım savaşlarnıın tamamından skor çıkarmasına karşın, hiç ölmedi. 25. dakikaya gelindiğinde ise Royal Bandits’in skorda 13-4, kulelerde ise 10-1’lik üstünlüğü vardı. Bu üstünlükle beraber 27. dakikada Nexus’u da düşürmeyi başaran Royal Bandits, bu skorla HWA Gaming lanetini kırdı ve süper haftanın üçüncü gününü galibiyet ile kapatmayı başardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir