League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits’in yeni koçu Exorant oldu

Bu sezon Yükselme Ligi’nde mücadele edecek olan Royal Bandits, koç pozisyonuna daha önce SuperMassive’de de görev yapan Exorant’ı getirdi.

S Sport ekranlarında yayınlanan Misclick programında paylaşılan transfer haberine göre geçtiğimiz sezon Yükselme Ligi’ne çıkmayı son anda kaçıran, bu yıl ise Açık Elemeler’i geçerek amacına ulaşan Royal Bandits, koç pozisyonu için tanıdık bir isim ile anlaşmaya vardı. Ülkemizde önce Beşiktaş.OyunHizmetleri ardından da SuperMassive’de görev alan Daniel “Exoran” Hume ile el sıkışan ekip, bu önemli hamle için Şampiyonluk Ligi’ne yükselme şansını bir miktar artırmış oldu. Ligimizi yakından tanıyan ve daha önce Copenhgagen Wolves ile Team Liquid takımlarında da tecrübe edinmiş olan başarılı koçun takımın hedeflerine ulaşmasında ne denli başarılı olacağını birlikte göreceğiz. Geçtiğimiz sezon SuperMassive’in başına geçen ve takımıyla lig aşamasını domine ederek zirvede bitiren Exorant, önce Crew’u yenerek KMF şampiyonu olmuş, ardından da MSI 2017’de boy göstermişti.

Frox, React, Kazewa ve Obvious gibi başarılı isimlerden oluşan bir kadro kuran Royal Bandits’in yeni koçunun geçmişi tamamen başarılarla dolu diyemeyiz. Ülkemizde ilk olarak Beşiktaş.OHM’ye gelen ve burada yaşanan sorunların ardından takım evini terk ettiği söylenen koç, MSI ön eleme turunda GAM karşısında yaptığı şampiyon seçimleriyle de eleştirilerin hedefi olmuştu. Ancak yukarıda da değindiğimiz gibi ülkemiz esporunu yakından tanıyan Exorant, tecrübesiyle Royal Bandits için Şampiyonluk Ligi yolunda oldukça faydalı işler yapacaktır. Biz de 5Mid olarak kendisine yeni takımında başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir