League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Youth Akademi oyuncuları tekliflere açık olduklarını duyurdu

Royal Youth Akademi oyuncuları Chosen, Matilda, Onur ve Ksaez, gelecek mevsim tekliflere açık olduklarını duyurdu.

Royal Youth Akademi sezon başında bir hayli iddialı bir kadro kurdu. VFŞL tecrübesi olan Mean ve Farfetch’i transfer eden ekip ormana yine VFŞL tecrübesi bulunan Chosen, orta koridor ve üst koridora ise kendini yeni yeni gösterme şansı bulan Ksaez ve Matilda’yı transfer etti. Organizasyon ligin başlamasından birkaç hafta sonra destek Farfetch ile yollarını ayırııp Onur’u transfer etti. Akademi Ligi’nde 18 maça çıkan Royal Youth Akademi 11 galibiyet 7 mağlubiyet alarak playofflara kalamadı. Sezonun bitimi ile birlikte 4 oyuncu yeni tekliflere açık olduklarını duyurdu.

Üst koridor Matilda daha önce Victorious Ace, MOD- Z, Royal Bandits, Team Vulture ve Sangal Esports formaları giydi. Yükselme Ligi deneyimi bulunan isim bu sezon Akademi Ligi’nde ortalama bir performans sergiledi diyebiliriz. Ormancı Chosen ise Team Galakticos ile VFŞL’de oynama fırsatı buldu. Geçtiğimiz mevsimlerde Galakticos, kötü geçirdiği bir sezonun ardından son haftalara genç oyunculardan kurulu bir kadro ile çıktı ve Chosen ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşadı.

Royal Youth Akademi orta koridoru Ksaez’in ise geleceğin en iyi yerli orta koridorlarından biri olabilecek kapasitede olduğu konuşuluyor. Yetenekli oyuncu daha önce Team Cappadocia, Sangal Esports ve Royal Bandits Akademi formaları giydi. Destek oyuncusu Onur ise RB Akademi ile başladığı profesyonel oyunculuk kariyerine farklı bir takımda devam edecek.

Takım daha önce Mean’in sözleşmesini sonlandırmıştı. Chosen, Ksaez ve Matilda’nın sözleşmeleri devam ederken Onur’un sözleşmesi feshedildi. Bakalım bu oyuncuları gelecek sezon hangi takımlarda göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir