League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Youth, Flamengo eSports’u mağlup etti

Royal Youth, Flamengo eSports’u 41 dakikanın ardından mağlup ederek gruptan çıkmak için bir şans daha yakaladı.

Seçim yasaklama ekranında Blitzcrank’i aldık. Rakibimizin hamlelerine karşılık verebildik. Armut’un ellerinde Fiora izledik. Closer ise Lee Sin seçiminde bulundu. Cyeol orta koridorda Syndra’ya karşı Leblanc oynadı. Pilot’ın ellerinde Ezreal izledik. Bu sefer BRTT’nin elinden Draven’ı aldık.

Tolerant agresif başladı. Takımlar ise genel olarak sakin bir erken oyun geçirdi. Orta koridorda ilk kanı almaya çok yaklaştık ancak Goku çok az canla kaçtı.  Flamengo Bulut Ejderi’ni alırken Royal Youth Alamet’i katletti. Ejder çevresinde çok iyi oynadık ve iki skor çıkarmayı başardık. Skorların biri Armut’a, diğeri ise Cyeol’a gitti ve bunun üstüne bir de Dağ Ejderi’ni katlettik. Cyeol orta oyunu etkisiz geçirdi. Blitzcrank seçimini iyi kullandık.

Armut, Fiora’yla yan koridorlardaki dış kuleleri düşürüp güçlenmeye devam etti. Royal Youth iki Dağ Ejderi katletti ve mücadeledeki Armut tehlikesi arttı. Doğru hamleleri yaparak öne geçtik ve Royal Youth, Baron’u aldı. Armut rakipleri oylalarken Royal oyuncuları orta koridordan inhibitörü almayı başardı. Üç koridoru da çok iyi oynayarak iyi tehdit ettik. Armut yine neredeyse tüm rakip oyuncuları oyaladı ve RYL bir inhibitör daha aldı.  Makro oyunu daha iyi oynadık ve son savaşı da kazanan Royal mücadeleyi 41 dakikada kapatmayı başardı.

Royal Youth’un bu galibiyetinin ardından üst tura çıkmak için sadece bir engel kaldı. Bu akşam oynanacak Flamengo eSports- Royal Youth tie-break mücadelesinin ardından üst tura çıkan ekip belli olacak. Temsilcimize başarılar diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir