Royal YouthPulse, Typhoon ve madlifeonur, 30 Kasım'a kadar cezalılar, nişancıları 24 ile yollarını ayırdığını duyurdu League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Youth, nişancıları 24 ile yollarını ayırdığını duyurdu

Şampiyonluk Ligi takımlarından Royal Youth, nişancıları Seyfi Onay “24” Aytemiz ile yollarını ayırdığını Twitter üzerinden duyurdu.

Yeni bir ayrılık haberi geldi Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’nden. Oldukça çalkantılı bir 2020 sezonu geçiren Royal Youth, Yaz Mevsimi başında bünyesine kattığı 24 ile karşılıklı olarak yollarını ayırma kararı aldı.

2018 senesinden beri Royal Youth ismi ile profesyonel arenada mücadele eden ekip, 2020 sezonuna felaket bir giriş yaptı. Kış Mevsimi’nde, yaşadığı sponsorluk problemleriyle medyada tartışma konusu haline gelen takım, tecrübeli ve tecrübesiz isimlerin birlikte oynadığı bir kadro kurmuştu.

Bahsedilen kadronun tecrübeli üyelerini fabFabulous, HolyPhoenix ve Japone oluştururken bu isimlerden HolyPhoenix ve Japone, mevsimi tamamlamadan takımdan ayrılmıştı. Bu olayların ardından Royal Youth, Kış Mevsimi’ni sekizinci sırada bitirmişti.

Yaz Mevsimi’ne geldiğimizde de takımın, tamamen amatör oyunculardan oluşan bir kadro kurduğunu gördük. Matilda, Typhoon, Pulse, 24, Beplush810 beşlisi ile birlikte mücadele eden Royal Youth, şu anda 2 galibiyet,  mağlubiyet ile ligin son sırasında bulunuyor. Takım, önündeki maçların tamamını kazansa bile playoff potasına girmeyi başarmıyor.

Takım ile yolları ayrılan ise oldukça genç bir oyuncu. 2020 Yaz Mevsimi’ndeki mücadelesi, kendisinin profesyonel arenadaki ilk deneyimiydi. Royal Youth ile birlikte toplam 6 maça çıkan oyuncu, bu karşılaşmaların bir tanesinde galibiyet elde etmeyi başardı. Takımın oynadığı diğer 8 maçta ise nişancı rolünde, bir başka çaylak oyuncu olan Metin “Meshade” Yıldırım oynadı.

Ligin en alt sırasında bulunan Royal Youth’un, playoff şansı kalmadı. Takım, önümüzdeki hafta Beşiktaş Espor ve Galatasaray Espor karşısında mücadele edecek.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir