League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Youth, tiebreak maçında Flamengo eSports’u mağlup etti

Worlds 2019’da bir üst tura çıkmak için yapılan tiebreak mücadelesinde Royal Youth, Flamengo eSports’u 28 dakikanın ardından mağlup etti.

Royal Youth ve Flamengo eSports gruptan çıkmak için tiebreak maçında karşı karşıya geldi. Seçim yasaklamada yine ilk seçimden Lee Sin aldık. Lee’nin yanında alt koridora Xayah ve Rakan seçimlerini yaptık. Armut’un ellerinde Gangplank izledik. Cyeol ise Twisted Fate oynadı. Karşı tarafta ise Camille, Nocturne, Leblanc, Ashe ve Thresh seçimleri yapıldı.

Shrimp erken oyunda agresif bir orman rotası izledi. Closer onu cezalandırmaya çok yakındı ama Shrimp kaçmayı başardı. Erken oyunda Royal Youth üstünlüğü vardı denebilir. Armut, Robo’yu bire birde katledip ilk kanı aldı ancak Nocturne ultisiyle pozisyona yetişen Shrimp dönüş skorunu aldı. Alt koridor ikiye ikisini kazanan Royal Youth Twisted Fate ultilerini de iyi kullandı. Temsilcimiz makro oyunu iyi oynadı.

Alameti de alan temsilcimiz kartopu efektini yakalamak için önemli bir avantaj elde etti. Aktif oynayıp hamle yapan taraf RYL oldu. Takım savaşlarını da kazanan ekibimiz aradaki farkı yavaş yavaş açtı. Flamengo ise Nocturne ultileriyle oyunda kalmaya çalıştı. Luci’yi iyi cezalandırarak objektifleri topladık. Altın farkı iyice açıldı ve RYL, 28 dakikanın ardından galibiyete uzandı.

Bu sonucun ardından Royal, DAMWON Gaming’in ardından gruptan çıkmayı başaran ikinci takım oldu. Temsilcimiz diğer gruplardan gelecek ilk sıra takımıyla eşleşecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir