League of Legends League of Legends Haberleri

Ruin, 1907 Fenerbahçe’ye transfer oldu

1907 Fenerbahçe, Thaldrin’den boşalan üst koridor için Ruin’le anlaştı.

Thaldrin’in oyuna ara verdiğini açıklamasıyla üst koridor transferi yapması beklenen takım yetenekli oyuncu Ruin’i transfer etti. Daha önce orta koridor ve alt koridor transferlerini açıklayan takımda tek eksik orman kaldı. Bolulu, Hades ve Japone’yi alarak genç bir kadro planlamasıyla yola çıkan 1907 Fenerbahçe’nin üst koridor ve ormana deneyimli oyuncular getirmesi bekleniyordu. Ruin, kariyerine SK Gaming’de başladı. SK Gaming ve Nerv formaları altında EU CS’te oynayan oyuncu kendini kanıtlama fırsatını bir türlü bulamamıştı. Bu takımlarla LCS’e yükselemeyen isim son takımı Giants’la bunu başardı. Takım önce EU CS normal sezonunu lider bitirdi, ardından playofflarda yenilgi almadı. EU LCS’e yükselen takımda Ruin hariç herkes değişti. Takım iki mevsim üst üste başarısız sonuçlar aldı. Çoğuna göre Ruin takımda resmen harcanıyordu. Deneyimli üst koridorun ligimizde nasıl bir performans sergileyeceğini merakla bekliyoruz. Genelde yerli üst koridorların olduğu VFŞL’de Ruin’in nasıl bir farkı olacağını hep beraber göreceğiz.

1907 Fenerbahçe sadece ormancısını açıklamadı. Takımda açıklanan dört oyuncunun üçü yerli bu yüzden orman rolüne yine Koreli bir oyuncunun gelmesi bekleniyor. Takım resmi açıklamayı yaptığında sizleri bilgilendireceğiz.

1 Comment

  • mehmet 2 Aralık 2018

    Geçen sezon kış mevsimi herkesi yok ediyordu ama bahar mevsimi kötü bile değildi,berbattı.Ya koridorunu katbediyor ve ya ayrık ittirip ölüp oyun satıyordu.Kış mevsiminden sonra büyük kulüplere transfer yapar denirken bahar mevsiminden sonra LCS nin dip takımlarında bile kontrat bulamadı.Dereceli sıralarda genelde üst sıralarda olan ve koridorunu ağır kazanmasıyla bilinen bir oyuncu ama hiçbir zaman takımla iletişimi iyi olmadı oyun içinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir