League of Legends League of Legends Haberleri

Rush, CLG yayın ekibine katıldı

Son olarak Echo Fox forması giyen ormancı Rush, CLG ekibine katılarak yayıncı oldu.

Uzun süredir sahnede yer alan isimler yavaş yavaş profesyonel oyunculuğu bırakıp yayıncılığa dönüyor. Ülkemizde Elwind, Thaldrin, Panky ve Rogu gibi isimlerin profesyonel kariyerlerini noktalayıp yayıncılığa başladığını görmüştük. Kuzey Amerika’da ise Hai, Dairus, Scarra, Voyboy ve daha niceleri hayatlarına yayıncı olarak devam etme kararı almıştı. Sevlen bir oyuncu daha bu kervana katılma kararı aldı. Dün yapılan açıklamaya göre son olarak Echo Fox forması giyen Rush, CLG yayın ekibine katıldı.

Kariyerinin büyük bir çoğunluğunu LCS’te geçiren Rush ülkesinde KT Rolster forması da giydi. Cloud9 zamanında iyi bir çıkış yakalayan ormancı sempatik tavırlarıyla taraftarların gönlünde taht kurdu. Team Impulse döneminde de oyunundan bahsettiren isim kısa sürede bölgenin en çok tanınan oyuncularından biri olmayı başardı. Cloud9 zamanında düzenli olarak yayın yapan Rush, doğal hali ve oyun yeteneğiyle birlikte iyi bir yayıncı oldu.

Bir süre ortadan kaybolan ormancı uzun bir aranın ardından KT Rolster’la sözleşme imzaladı. Bu sürede sosyal medya hesapları ve Twitch’i aktif olarak kullanmayan isim KT’de Score’un yedeği olarak forma giydi. Takım Rush’ı Worlds’e götürmedi.

CLG yayın ekibinde Adrian Riven, LS ve Yassuo gibi isimler yer alıyordu. Kuzey Amerika’nın en köklü ekiplerinden olan CLG bu takviyeyele beraber Rush’ın taraftar kitlesini kazanmayı başardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir