League of Legends League of Legends Haberleri

Rush, Echo Fox’tan ayrıldı

Geçtiğimiz mevsim büyük umutlarla Echo Fox’a transfer olan Koreli ormancı Rush, takımdan ayrıldı.

Kuzey Amerika’ya ilk transfer olduğu dönemden beri taraftarların en sevdiği oyunculardan biri olmayı başaran Rush son iki mevsimdir kendisinden beklenen performansı Vadi’ye yansıtmakta zorlandı. Mekanik olarak bölgenin en iyi oyuncularından biri olan ormancı KT Rolster’da geçirdiği sürede Score’un arkasında oynayarak oyun bilgisini geliştirme fırsatı da bulmuştu. Bu şekilde LCS’e geri dönen Rush, beklenen performansı sergileyemedi ve Echo Fox’tan ayrıldı.

2015 yılında Team Impulse’la LCS’e merhaba diyen oyuncu uluslararası bir turnuvaya katılamasa da yaptığı oyunlarla uzun süre konuşuldu. Ormancının gem oyun bilgisi hem de mekanikleri bölgedeki ormancılara kıyasla çok daha iyiydi. Rush sempatik tavırlarıyla da taraftarların gönlünde taht kurmayı başardı. Cloud9’da da aynı performansını sürdüren ormancı büyük bir başarı yakalayamasa da bireysel olarak ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu herkese gösterdi. Bir dönem Cloud9 Akademi takımında da yer alan isim verdiği kısa aranın ardından LCK ekibi KT Rolster’a transfer oldu.

KT’de deneyiml ormancı Score’un yedeği olan Rush fazla forma şansı bulamadı ancak Score gibi bir oyuncuyla bilgi alışverişi yapabilme imkanı yakaladı. Takım o mevsim LCK şampiyonu oldu. Rush playoff ve Worlds 2018’de forma şansı bulamadı. Bu bilgi ve birikimle Echo Fox’a gelen oyuncu pek iyi günler geçirmedi. Kendinden adeta tek başına maçları taşıması beklendi ancak rakip takımlar genelde onun üstüne oynayarak Koreli ormancıyı oyundan düşürmeyi başardı.

Echo Fox, Rush’la yollarını ayırmasının ardından Amerikalı ormancı MikeYeung’la anlaştı. Bakalım takımın yeni ormancısıyla göstereceği performans nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir