League of Legends League of Legends Haberleri

Rush, Pawn, Ucal ve Deft resmen KT’den ayrıldı

2018 sezonunda LCK şampiyonluğu yaşamasına rağmen Worlds’ten hayal kırıklığıyla ayrılan KT, Rush, Pawn, Ucal ve Deft ile yollarını resmen ayırdı. 

Facebook üzerinden bir açıklama yapan organizasyon, oyunculara teşekkürlerini sundu ve gelecekteki kariyerlerinde başarılar diledi. Deft de şahsi Facebook hesabından bir açıklama yaparak organizasyona teşekkür etti.

2017 yılının başında KT’ye dahil olan Deft ve Pawn, organizasyonun oluşturmayı amaçladığı “süper takım” hedefinin önemli parçalarıydı. 2017 yılını kötü geçirmesine rağmen 2018 yılında birbirine çok daha fazla uyum sağlayan oyuncular, bu yatırımın karşılığını verdi. Pawn’ın yaşadığı sağlık problemleri Ucal’ın parlamasına sebep oldu. Takımla 2018 LCK şampiyonluğu yaşayan oyuncu, organizasyonla beraber Worlds’e de katıldı.

Pawn, Deft ve Ucal gibi as takımda kendisine bir türlü yer bulamayan Rush da organizasyondan ayrıldı. Daha önce Cloud9’da oynayan ve Batı League of Legends seyircisinin gönlünü yaptığı İngilizce yayınlarla kapan oyuncunun yurtdışına çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor.

KT’de şu anda free agent olmayan oyuncular ise Score, Mia, Smeb ve Kingen. Daha önce çıkan haberlerde takımın Smeb’in etrafında bir kadro oluşturmayı amaçladığını belirtmiştik. KT’nin kimleri transfer edeceği ise merakla bekleniyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir