League of Legends League of Legends Haberleri

Ruvelius, 5 Ronin’e transfer oldu

VFŞL ekiplerinden 5 Ronin, tecrübeli nişancı Ruvelius ile anlaştığını duyurdu.

Geçtiğimiz sezon Galakticos forması giyen Ruvelius, Kış Mevsimi’nin bir kısmında forma giyememişti. Sezon boyunca Galakticos bünyesinde yer alan nişancı önemli bir başarı elde edemedi ve sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Ruve sezon başında herhangi bir takımla anlaşmamıştı ve bu mevsim Vadi’de yer alması beklenmiyordu. Ligin yeni markalarından 5 Ronin, bugün yaptığı eğlenceli video’da tecrübeli nişancının transferini duyurdu.

Kariyerinde birçok VFŞL takımının formasını giyen Ruvelius, son 1.5 yıldır Galakticos’ta oynuyordu. Doxy, Trick, Naru ve Zergsting’li kağıt üstündeki efsane kadronun bir parçası olan isim aldığı ceza nedeniyle bu isimlerle Vadi’ye inemedi. Yaz Mevsimi’nde ise akılda kalan bir performans sergileyemedi. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan oyuncunun bir mevsim ara verebileceği düşünülüyordu.

VFŞL’nin yeni markalarından 5 Ronin sezon başında Drogo’yu transfer ettiğini duyurmuştu. Ligin ilk haftasına Drogo yerine Boncuk ile çıkan ekip genç nişancıdan ciddi bir verim alamadı. İlk hafta oynanan 2 maçta da galibiyet alamayan takımın kadroda değişiklik yapması ihtimaller dahilindeydi. Ruvelius takımın ihtiyacı olan isim olabilir. Tecrübeli, yetenekli ve oyun içinde doğru kararları verebilen Ruve önemli işlere imza atabilir.

Ruvelius’un alt koridordaki partneri Invoker olacak. Kadroda Ruve ismini gördüğümüzde gözlerimiz Zergsting’i aramıyor değil ancak bu konu hakkında herhangi bir hamle var mı bilmiyoruz. Bakalım 5 Ronin yeni nişancısıyla ilerleyen haftalarda neler yapacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir