League of Legends League of Legends Haberleri

Samsung Galaxy’nin, Dünya Şampiyonası kostümleri tanıtıldı

2017 Dünya Şampiyonası Finali’nde SK Telecom T1’i 3-0’lık ağır bir skorla hezimete uğratan ve ikinci kez bu turnuvayı kazanan Samsung Galaxy ekibi, geçtiğimiz kasım ayında kostüm çıkmasını istedikleri şampiyonları açıklamışlardı.

İlk sezondan beri takımlara tanınan bu imkana daha önce Fnatic, Taipei Assasins, SK Telecom T1 ve Samsung Galaxy sahip olmuştu. Kısaca SSG ekibinin hangi şampiyonları seçmişti bir gözden geçirelim.

Geçtiğimiz sezon yıldızlaşan, üst koridoru dümdüz eden Lee “CuVee” Seong-Jin 2017 Dünya Şampiyonası’nda %100 galibiyet oranıyla oynadığı Gnar’ı seçmişti. Bu mevsimde de Gnar’ı 12 maçta oynayan CuVee bu maçların 9’unu kazanarak şimdiden %75 kazanma oranına sahip.

Takmın as ormancısı Kang “Ambition” Chan-Yong, Jarvan IV için kostüm istediğini belirtmişti. O da Jarvan ile final karşılaşmasının 2.maçında etkili bir oyun ortaya koymuş ve 9 KDA ile maçı tamamlamıştı.

Takımın ikinci ormancısı Kang “Haru” Min-Seung kendi tercihini Ezreal’den yana kullanmıştı. 2017 Dünya Şampiyonasında yalnızca bir kere Ezreal oynayan Haru, bu maçı 9 KDA ile bitirmişti.

Orta koridor oyuncusu Lee “Crown” Min-Ho, sezon içerisinde bir çok defa seçtiği ve Dünya şampiyonasında %75 kazanma oranıyla oynadığı Taliyah’ı tercih etmişti.

Alt koridor otuncuları olan Park “Ruler” Jay-Hyuk ile Jo “CoreJJ” Yong-In, tam anlamıyla birbirlerini tamamladıklarını seçtikleri şampiyonlarla da belli ettiler. Xayah ve Rakan ikilisinden yana tercihte bulunan alt koridor ikilisi bu uyumu bir de Kore Gülü motifi ile taçlandırdılar.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

1 Comment

  • Kaan 7 Temmuz 2018

    güzel skinler fakat bazıları beni açmadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir