League of Legends League of Legends Haberleri

Santorin, FlyQuest’e transfer oldu

2018 Bahar Mevsimi başlangıcında H2K kadrosunda yer alan Santorin, NA LCS ekiplerinden FlyQuest’e transfer oldu. ESPN’in haberine göre takım, kadroda farklı değişiklikler yapmayı da planlıyor.

Franchise gelmesi ile birlikte lige kabul edilen ekiplerden birisi olan FlyQuest, geçtiğimiz yılki kötü sonuçlarını Bahar Mevsimi’nde de devam ettirdi. Fly, Flame ve WildTurtle gibi yıldız oyunculardan oluşan FQ ne yazık ki 2018 sezonunun ilk yarısında playofflara kalma başarısı gösteremedi. Ormancı ve özellikle orta koridor pozisyonlarında zayıf kalan ekip yeni sezon öncesi ilk değişikliğini gerçekleştirdi.

Team SoloMid ve NRG formaları giyen Santorin, sahnenin “formdan düşmüş” oyuncularından birisi . TSM’de harikalar yaratmasına rağmen takımdan ayrıldıktan sonra bir türlü üst düzey performansını Vadi’ye yansıtamayan oyuncu son olarak NA CS’de oynamış, ardından ise bu mevsim başında H2K’ye transfer olmuştu. Tecrübesi ve yeteneği tartışılmasa da oyuncunun karşılaşmalara neredeyse hiç etki etmediğini ve genel olarak pasif kaldığını gözlemlemiştik. H2K’den kısa bir süre sonra gönderilen Santorin, kariyerine ara verdiğini de duyurmuştu.

ESPN’in haberine göre oyuncunun bir sonraki durağı FlyQuest oldu. Tekrar NA LCS’e geri dönen Santorin, FlyQuest’teki tek değişiklik olmayacak. NA Akademi Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan FlyQuest’in orta koridoru Keane’i ana kadroya çıkarmak istiyor. Bununla birlikte destek rolüne ise hem İngilizce hem Korece konuşabilen KonKwon düşünülüyor.

Tüm bu değişikliklerin FlyQuest’i ciddi anlamda değiştireceği kesin. Henüz resmi olarak takımdan bir açıklama yapılmadığını da ekleyelim.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir