League of Legends League of Legends Haberleri

Selfie ve LS, Tempo Storm’a transfer oldu

Geçtiğimiz mevsimi EU CS ekiplerinden Misfits’te geçiren Selfie ile şu anda Spotv’nin LCK yorumcularından LS, NA CS takımlarından Tempo Storm’a transfer oldu. ESPN’in haberine göre Selfie orta koridor pozisyonunu doldururken, LS de koç olarak görev alacak.

NA CS ekiplerinin transfer hamleleri devam ediyor. Dandy ve GBM’in eUnited’a transferinin ardından bir başka NA CS takımı Tempo Storm da LCS’e yükselmek için kadrosunu güçlendirmek istiyor. 2017 Bahar Mevsimi’nde hayal kırıklığı yaşayan takım, orta koridoruna bu doğrultuda Selfie’yi transfer etti. Schalke 04’te bir süre oynayan, ardından Misfits’in orta koridorluğu yapan oyuncunun, daha önce EU LCS tecrübesi de bulunuyor. Özellikle MSF lige yükseldiğinde takımın başarısında büyük bir rol oynayan Selfie, Kuzey Amerika’da bulunduğu süre zarfında Vortex ve Echo Fox gibi takımlarda da yedek oyuncu olarak yer almıştı.

LS ise şu anda yorumculuk yapmasına rağmen ciddi bir koç kariyerine sahip. Supa Hot Crew ve G2 gibi ekipler ile çalışan LS, Gravity Gaming’in 2015 yılındaki başarısında da pay sahibiydi. Koç, Supa Hot Crew’da iken aynı zamanda Selfie ile de beraber çalışmıştı.

Tüm bunların yanı sıra Tempo Storm’un kadrosunda daha da değişiklik izleyeceğiz gibi. Ekibin nişancısı Freeze, geçtiğimiz gün yine ESPN’in haberine göre NA LCS takımlarından FlyQuest’e transfer olmuştu. Takımın en azından bu role bir transfer yapacağı kesinliğini korurken, gelişmeleri aktarıyor olacağız.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir