League of Legends League of Legends Haberleri

Selfmade, Fnatic’e transfer oldu

Son olarak SK Gaming forması giyen ormancı Selfmade, gelecek sezon için Fnatic ile anlaşma sağladı.

MAD Lions zamanı sergilediği performansla LEC takımlarının radarına giren Selfmade ilk şansı SK Gaming ile yakaladı. Geçtiğimiz yıl iyi bir performans sergileyen oyuncu büyük takımları peşine taktı. Bir süredir hakkında transfer dedikoduları dönüyordu ve bugün bu dedikodular resmiyet kazandı. Nemesis ile oynamak istediği bilinen ormancı Selfmade, gelecek sezon için LEC temsilcisi Fnatic ile anlaşma sağladı.

Kariyerine ThunderX3 Baskonia formasıyla başlayan ormancı burada SuperLiga şampiyonluğu yaşadı. Ardından MAD Lions ile anlaşan genç ormancı kariyerinin en parlak dönemlerini burada geçirdi. Werlyb, Selfmade, Nemesis, Crownshot, Falco beşlisi harika bir uyum yakaladı ve Nemesis’in önderliğinde önce EU Masters Finali oynadı ancak kupaya uzanamadı. Ardından yine EU Masters Finali oynayan ekip bu sefer şampiyon olmayı başardı.

Nemesis ve Selfmade’in performansları MAD Lions adına kilit nokta oldu. Bu ikili beraber oynadıkları süreçte uyumlarıyla ön plana çıktı ve takımlarını taşımayı başardılar. LEC’den teklif alan ormancı SK Gaming ile anlaştı. Geçtiğimiz yılı gayet iyi geçiren oyuncu sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Ortalıkta dönen dedikodular bu transferin gerçekleşeceğini söylüyordu. Bugün bu dedikodular resmiyet kazandı ve Selfmade, Nemesis’in yanına Fnatic’e transfer oldu.

Yeni Fnatic kadrosu henüz tam olarak belli değil. Bakalım takım gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir