League of Legends League of Legends Haberleri

Selfmade, SK Gaming’den ayrıldı

Son bir yıldır SK Gaming forması giyen ormancı Selfmade, sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı.

Kariyerine yeni başladı diyebileceğimiz Selfmade LEC’deki ilk yılını bitirdi. Bundan önce yerel ligler ve EU Masters’da mücadele eden oyuncu Avrupa’nın en çok gelecek vadeden ormancıları arasında gösteriliyor. MAD Lions’ta oynarken Nemesis ile harika bir uyum yakalayan isim takımının EU Masters şampiyonu olmasında büyük rol oynadı. Bu sayede SK Gaming ile anlaşan oyuncu burada bir yıl geçirdikten sonra takımdan ayrıldığını açıkladı. Selfmade’in Fnatic’e transfer olması bekleniyor.

İlk olarak ThunderX3 Baskonia forması giyen Selfmade burada SuperLiga şampiyonu oldu ve ardından kısa bir süre Team LDLC forması giydi. Sonrasında MAD Lions’a transfer olan oyuncu Werlyb, Nemesis, Crownshot ve Falco ile birlikte önemli başarılara imza attı. SuperLiga şampiyonu olan ekip EU Masters’a katıldı ancak turnuvada yarı finalden ilerisini göremedi.

İyi performansını sürdüren MAD Lions bir sonraki mevsim yine SuperLiga şampiyonu oldu ve yeniden EU Masters’a katılmaya hak kazandı. Ekip bu sefer amacına ulaştı ve turnuva finalinde Ninjas In Pyjamas’ı mağlup ederek kupaya uzandı. Bu kadrodan Nemesis Fnatic ile anlaşırken Werlyb ve Selfmade ise SK Gaming’in yolunu tuttu. Çaylak sezonunda gayet iyi bir performans sergileyen ormancı övgüleri topladı.

Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan Selfmade’in Nemesis’in yanına, yani Fnatic’e transfer olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir