League of Legends League of Legends Haberleri

SeongHwan, paiN Gaming’e transfer oldu

Bir dönem Beşiktaş Esports’un formasını giyen Koreli ormancı SeongHwan, CBLOL ekibi paiN Gaming ile anlaşma sağladı.

Beşiktaş Esports geçtiğimiz sezonun başında iddialı bir kadro kurmuştu. Panky, Gilius, Nagne, HolyPhoenix ve Korpse beşlisiyle yola çıkan ekip zamanla bazı değişiklikler yaptı. Bunlarda bir tanesi de SeongHwan oldu. Koreli ormancı ligimizde kısa bir süre oynadıktan sonra ülkesine dönmüştü. Sezonun sona ermesiyle LCK’den ayrılan SeongHwan’ın yeni durağı Brezilya oldu. Koreli ormancı, PaiN Gaming ile anlaşma sağladı.

Kariyerine Afreeca Freecs formasıyla başlayan ormancı Lira’nın yedeğiydi. Bir dönem as kadroda da oynayan isim, AF’in ardından ROX Tigers ile anlaştı. Takımın isminin Hanwha Life Esports olmasının ardından gelen mevsim ile birlikte organizasyonda toplam 4 mevsim geçiren ormancı ligimizde Beşiktaş Esports forması da giydi.

SeongHwan, Beşiktaş Esports ile fena olmayan bir performans sergiledi. Panky de yayınlarında buna benzer söylemlerde bulunmuştu. Sezon başında Gilius ile oynayan BJK, Nagne’den daha fazla verim alabilmek adına orman pozisyonuna da Koreli transfer etme kararı aldı. Bunun sonucunda ülkemize gelen isim burada kısa bir süre geçirdi ve ardından Gen.G’de Peanut’ın yedeği olarak yer aldı. SeongHwan, Gen.G ile üç maça çıktı ve bir galibiyet iki mağlubiyet gördü.

Brezilya’nın en köklü organizasyonlarından PaiN Gaming, yaşanan büyük çöküşün ardından tekrardan en tepeye oynamak istiyor. Bakalım takımın diğer transferleri kim olacak ve PaiN, eski başarılarını yakalayabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir