League of Legends League of Legends Haberleri

Serin, İstanbul Wildcats’e transfer oldu

Doğuş Üniversitesi Aurora Akademi’de forma giyen genç orta koridor Serin, İstanbul Wildcats ile anlaşmaya vardı.

Geçen sezonun başında Köfte gibi geleceği parlak bir oyuncuyu ekosisteme katan İstanbul Wildcats, radarına yeni yetenekleri aldı. Starscreen ve Psychoferret’ı kadroda tutan ekip orta ve alt koridorda değişikliğe gitti. İlk olarak SUP Akademi nişancısı Kaori’nin transferi açıklandı. Ardından ise Dark Passage’ın desteği Pbd alındı. Bu transferlerin ardından kadrodaki tek eksik orta koridordu. Bugün yapılan açıklamaya göre bu boşluk da dolduruldu. Son olarak Doğuş Üniversitesi Aurora Akademi forması giyen genç oyuncu Serin, Wildcats ile anlaşma sağladı.

Akademi Ligi’nin kurulmasıyla diğer oyuncular gibi ilk kez şans bulan Serin, bireysel olarak fena performanslar sergilemedi. Tekli derecelideki başarısıyla ön planda olan oyuncu mekanik olarak gerçekten iyi bir seviyede. Doğuş Üniversitesi Aurora Akademi geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nde oynanan 18 maçta sadece 2 galibiyet alabildi. Kış Mevsimi kadrosunun orta koridoru rotasyonunda Duernte, Theos, Bolthorn ve Lunyo vardı.

Camiada yer alan birçok isme göre Serin’in geleceği çok parlak. İstanbul Wildcats’in gelecek sezonki en tecrübeli isimleri Starscreen ve Pbd olacak. Yani kadro hala çok genç ve tecrübesiz. RoboGod ve Doctor gibi başarılı ve yükselişteki iki koçla mücadele edecek olan takımın doğru sistemi bulduğu takdirde play-off’lara kalabilecek potansiyeli bulunuyor.

Kariyerinde ilk kez VFŞL’de forma şansı bulacak Serin’in sergileyeceği performansı merakla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir