League of Legends

SK Gaming, 2020 LEC Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu

Avrupa ligi LEC takımlarından SK Gaming, 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu biz espor severlere duyurdu.

Almanya bazlı köklü espor organizasyonlarından SK Gaming’in Leauge of Legends kadrosu, geçen mevsimi LEC’de 9. sırada bitirmişti. Kadrosunda çok radikal değişikliklere gitmeyen SK Gaming, yeni beşlisini Twitter’dan paylaştı.

Takımın üst koridorunda Alman oyuncu Janik “Jenax” Bartels bulunuyor. Kariyerine başladığından beri orta koridor oyuncusu bu mevsim rolünü değiştirerek üst koridora geçti.

Takımın ormancısı ise eski Koreli yıldız Kim “Trick” Gang-yun. Ülkemizde de Galakticos formasında oynayıp beklenileni veremeyen oyuncunun sonraki durağı Schalke 04 olmuş, 2019 LEC Yaz Mevsimi’nde 3.lük yaşamıştı. Deneyimli ormancının 2020 Bahar Mevsimi için ise durağı ise SK Gaming olmuştu. Bu mevsim de SK Gaming için forma terletecek ormancının performansı merak konusu.

Takımın orta koridorunda, SK Gaming’de bu mevsim için yapılan tek oyuncu transferi olan Dirk “ZaZee” Mallner var. En son oynadığı takım olan BIG’de bir sürü turnuvaya katılan oyuncu, bu sefer kendini SK Gaming’de gösterecek.

Takımın nişancısı bir süredir takımda bulunan Juš “Crownshot” Marušič olacak. Destek rolündeki oyuncu ise takıma geçen mevsim transfer olan Dino “LIMIT” Tot.

Takımın koç pozisyonunda en son Hades’in de bulunduğu LDLC organizasyonunu çalıştıran Jesse “Jesiz” Lee ve geçen mevsimki koç Lamine-Lounis “Kanani” Khouani olacak.

Böylelikle takımın son hali “Jenax, Trick, ZaZee, Crownshot, LIMIT / Jesiz, Kanani”şeklinde.

Uzun süredir uluslarası arenada kendini gösteremeyen SK Gaming’in bu mevsim ne yapacağını birlikte göreceğiz.

Hobileri müzik dinlemek ve espor olan sıradan birisi \m/.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir