League of Legends League of Legends Haberleri

SK Telecom T1’de yedi oyuncu takımdan ayrıldı

2018 sezonunu büyük bir hayal kırıklığıyla tamamlayan SK Telecom T1 yeniden yapılanmaya gidiyor. Aralarında Wolf ve Bang’in de bulunduğu yedi oyuncu takımdan ayrıldı.

Kore hanedanlığını başlatan takım olarak bilinen ve 2015 yılındaki kadrosu gelmiş geçmiş en iyi League of Legends takımı olarak gösterilen SK Telecom T1, büyük beklentilerle girdiği 2018 sezonundan kötü bir sonuçla ayrıldı. Geçtiğimiz yılki Worlds finalinden başlayan performans düşüklüğü, takımın bu yıl MSI’a ve Worlds’e katılamamasıyla sonuçlandı. Faker’ın yedeğe geçtiği dönemleri dahi gördüğümüz SKT’de yeniden yapılanma tam hızıyla devam ediyor. Faker’ın da free agent olduğu bu günlerde organizasyon, kadrosunun neredeyse tamamını takımdan gönderdiğini duyurdu.

Bang, Wolf, Pirean, Untara, Thal, Blossom ve Blank’i takımdan gönderen organizasyonun bir sonraki hamlesi merakla bekleniyor. Sıfırdan kadro kuracak olan takımın eskisinden de güçlü bir şekilde geri dönmesini bekleyen hayranlar, dolaşan söylentileri de heyecanla takip ediyor. Gönderilen oyuncular arasında gelecek vaat eden Blossom’ın da yer alması organizasyonun yeteneğe para harcayacağının da bir göstergesi.

Öte yandan çok uzun bir süredir organizasyonda yer alan Bang’in ayrılışı şaşkınlıkla karşılandı. Kalp rahatsızlığı bulunan Wolf’un ise profesyonel kariyerine bir süre ara vermesi bekleniyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir