League of Legends League of Legends Haberleri

SKT, Crazy ve Teddy ile ilgileniyor

LCK’in köklü ekiplerinden SKT’de kadro değişikliği planlanıyor.

Geçtiğimiz mevsim beklenein çok altında bir performansla Worlds’e gidemeyen takımda bazı kadro değişiklikleri planlanıyor. Takımın demirbaş oyuncularından Bang’in NA’e gideceği söylentileri dolaşıyor. Oyuncunun Kuzey Amerika’da bir ekiple anlaşma ihtimalinden dolayı SKT, bir zamanlar ligimizin önemli oyuncularından Snowflower’ın eski takım arkadaşı Teddy ile ilgileniyor. Geçtiğimiz sezon adından sıkça söz ettiren Teddy çoğu tarafından Bang’den daha iyi bir nişancı olarak nitelendiriliyordu.

SKT’nin bir başka transfer planı ise bbq Olivers’ın üst koridoru Crazy. Thal ve Untara’dan istediğini alamayan ekip Crazy ile ilgileniyor. MaRin ve Duke’ten sonra belki de takımın hep en zayıf halkası olan koridor için yeni adaylar aranıyor. Profit, Huni, Thal ve Untara’nın takımın geri kalanına göre daha düşük performans sergiledikleri uzun süredir konuşuluyordu. ESC Ever kadrosunda başarılı bir performans sergileyen Crazy, takımın bbq Olivers olmasından sonra da lig düşse de göze batmayan bir performans segilemişti.

Takımın diğer roller için nasıl planları olduğu henüz belli değil ancak belki de başarısız geçen sezonun ardından takımın köklü değişikliklere ihtiyacı olabilir.

1 Comment

  • mehmet 17 Kasım 2018

    Teddy fazla abartılan bir ADC ,sadece minyon biçer aksiyonda geriye düşer.Crazy BBQ için idare eden bir üst koridor tahminimce Faker referansıyla alındı çünkü iyi arkadaşlar. Skt de hiç birşey yapamaz gene ortalarda salınır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir