ŞL Kış Mevsimi 2023 Mevsim Ödülleri Belli Oluyor! League of Legends mix

ŞL Kış Mevsimi 2023 Mevsim Ödülleri Belli Oluyor!

Her yıl geleneksel olarak mevsimin en iyilerini belirlediğimiz Mevsim Ödülleri’nde detaylar belli oldu. Mevsim ödülleri 20 Mart Pazartesi günü sahiplerini bulacak.

Şampiyonluk Ligi’nde normal sezonun son haftasına girilirken mevsimin en iyilerini belirleme vakti geldi. 10 farklı kategoride dağıtılacak ödüller ile ilgili yeni gelişmeleri RIOT yayımladığı makalede severleri ile paylaştı.

ŞL Kış Mevsimi 2023 Ödülleri

Mevsimin En Değerli Oyuncusu

6. hafta itibariyle en az 6 maça çıkmış ve maç sonlarında en az iki defa “en değerli oyuncu” seçilmiş bütün oyuncular oylamaya katılabilir.

Mevsimin En Çok Gelişen Oyuncusu

Daha önce Şampiyonluk Ligi’nde dört ya da daha fazla maça çıkmış oyuncular arasında Şampiyonluk Ligi sunucu ekibinin belirlediği 8 oyuncu oylamaya katılabilir.

Mevsimin Genç Oyuncusu

13 Mart 2023 tarihinde 22 yaşından gün almamış olan, 6. hafta itibariyle en az 6 maça çıkmış ve hâlâ bir takımla kontratı bulunan bütün oyuncular oylamaya katılabilir.

Taraftar Özel Ödülü

6. hafta itibariyle en az 6 maça çıkmış ve hâlâ bir takımla kontratı bulunan bütün oyuncular oylamaya katılabilir.

En İyi Koç Ekibi

6. hafta itibariyle en az 6 maça takımının başında çıkmış en az bir üyeye sahip koç ekipleri oylamaya katılabilir .

En İyi Üst Koridor

En İyi Ormancı

En İyi Orta Koridor

En İyi Nişancı

En İyi Destek

6. hafta itibariyle en az 6 maça çıkmış ve hâlâ bir takımla kontratı bulunan bütün oyuncular bu ödüller için yapılacak oylamaya katılabilir. 

JÜRİ

Taraftar Özel Ödülü dışındaki bütün ödüller; Şampiyonluk Ligi koç ekipleri, Şampiyonluk Ligi yayın ekibi ve espor medyasının seçilmiş üyeleri tarafından belirlenecek. Taraftar Özel Ödülü, ŞL izleyicilerinin verdiği oylarla sahibini bulacak.

Oylamalar 13 Mart Pazartesi günü başlayacak ve 17 Mart Cuma günü sona erecek. Sonuçlar 20 Mart Pazartesi günü ilan edilecek.

Kaynak:

Mevsim Ödülleri, Makalesinin Tamamı İçin Tıklayın!

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir