League of Legends League of Legends Haberleri

Smeagol, 1907 Fenerbahçe’den ayrıldı

1907 Fenerbahçe’nin Danimarkalı desteği Wendelbo’dan sonra İngiltere asıllı koçu Smeagol da takımdan ayrıldı.

Yeni sezon kadrosunda koç ile birlikte 3 yabancı bulunduran 1907 Fenerbahçe’nin İngiltere asıllı koçu Smeagol takımdan ayrıldı. Wendelbo’nun da gitmesi ile birlikte takımda yabancı oyuncu olarak sadece Koreli üst koridor HiRit kaldı.

Sezon öncesi güç sıralamalarında genellikle orta ve üst sıralarda yer bulan 1907 Fenerbahçe mevsime oldukça iyi bir giriş yaptı. İlk iki hafta oynadığı maçların tamamını kazansalar da üçüncü hafta itibariyle yapılan nişancı değişimi sonrasında oynadıkları dört maçın sadece ikisini kazanabildiler.

Luger’in akademiye inip Neos’un as takıma çıkması ile mağlubiyetler almaya başlamaları ile beraber bir şeylerin değişeceği belli gibi gözüküyordu. Luger’in yeniden as takıma yükselmesi, yeni bir nişancı alınması veya yola başka bir destek ile devam edilmesi bu değişiklik ihtimallerinden bazılarıydı. HolyPhoenix’in isminin Fenerbahçe ile anılması, Wendelbo’nun ayrılışı ile bu ihtimaller doğrulandı fakat kimse Smeagol’ın ayrılışını beklemiyordu.

Daha önce Dragon Army ve Unicorns of Love’ın kardeş takımı Unicorns of Love Sexy Edition’ın koçluğunu yapmış olan İngiliz koçun istikrarı pek eleştiri almıyordu. Yine de 1907 Fenerbahçe’nin  aklında farklı bir isim veya taktik olacak ki yollarını ayırma kararı verdiler.

Yeni transferler ile 1907 Fenerbahçe, koç ekibi ve oyuncuların çoğunluğunun Türklerden oluştuğu bir takım kurabilir. Zaten yabancı sayısının oldukça az olduğu bir mevsimde Fenerbahçe’nin tek yabancılı bir takım kurma olasılığı oldukça fazla.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir