League of Legends League of Legends Haberleri

Smoke, Beşiktaş Esports’tan ayrıldı

Beşiktaş Esports tarafından yapılan açıklamaya göre akademi takımının üst koridoru Smoke ile yollar ayrıldı.

Mevsim başında kısmen genç bir kadro kuran Beşiktaş Esports özellikle üst koridor ve ormancı rollerinde hem as hem de akademi takımında oynayabilecek 4 oyuncu transfer etti. Bu esneklik haritanın üst tarafında rekabeti arttırdı ve bu sayede takımın performansında da gelişme meydana geldi. Mevsime Smoke-Kireas ikilisiyle başlayan ekip 3 maç sonra Mayhem-Robin ikilisine döndü. Kireas ve Robin zaman zaman değişse de Smoke bir türlü formayı kapamadı. Beşiktaş Esports tarafından yapılan açıklamaya göre akademi takımında oynayan Smoke’la yollar ayrıldı.

Kariyerinde Atlas Esports, Galatasaray Esports, Oyun Hizmetleri ve Çilekler gibi ekiplerde forma giyen Smoke geçtiğimiz mevsim Galatasaray Akademi’de oynadı. As takımla da maça çıkan oyuncu mevsim başında Panky’nin emekli olmasının ardından Beşiktaş’a transfer oldu. As kadroyla 3 maça çıkan isim 1 galibiyet 2 mağlubiyet gördü. Üst koridor-orman ikilisini değiştiren Beşiktaş bu kararın ardından çıktığı 9 maçta sadece 2 mağlubiyet aldı.

Immortoru’nun ikizi olan Mayhem kendinden beklenenin çok üstünde bir performans sergiliyor. Üst koridorun bu performansı Beşiktaş’ın oyun planına büyük katkı sağlıyor. Mayhem’den iyi katkı alan Beşiktaş Esports üst koridorda uzun süredir değişiklik yapmadı. Ormancı Robin ve Kireas ara sıra değişse de Smoke mevsim başında kaybettiği formayı geri alamadı. Akademi takımıyla 8 maça çıkan Smoke, sadece 2 galibiyet gördü.

Bu değişikliğin ardından BJK’nin akademi kadrosu için yeni bir üst koridor alıp almayacağı bilinmiyor. Takım Mayhem’i hem Akademi Ligi hem de VFŞL’de oynatma hakkına sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir