League of Legends League of Legends Haberleri

Smoothie, CLG’ye transfer oldu

TSM’den ayrılan destek Smoothie, gelecek mevsim için bir başka LCS temsilcisi CLG ile anlaştı.

TSM son bir yılda elle tutulur bir başarı elde edemedi. Broken Blade’i transfer eden ekip, ormancı ve nişancı sorunları nedeniyle birçok maçta yapılmayacak hatalar yaptı ve galibiyetleri rakiplerine hediye etti. Alt koridorda Zven ile mükemmel uyumlu olmasa da oyun genelinde çoğu zaman doğru hamleleri yapan Smoothie, dün yayımladığımız haberde de belirttiğimiz gibi CLG yolcusuydu. Bugün yapılan açıklamayla bu haber doğrulandı ve tecrübeli destek CLG’ye transfer oldu.

kariyerine 2015 yılında başlayan Smoothie ilk olarak NA CS’te Team Dragon Knights forması giydi. LCS’e yükselmeyi başaran ekip ilk mevsiminde tökezledi. Bir süre Team Liquid Akademi’de yer alan isim as kadroda da oynadı ve ardından Cloud9’a transfer oldu. Sneaky ile iyi bir uyum yakaladı ve kısa sürede önemli başarılar elde etti. Bu süreçte iki kez Worlds’e katılan oyuncunun bir sonraki durağı Echo Fox oldu.

Echo Fox ile yalnızca bir mevsim geçiren Smoothie, TSM ile anlaştı ve son bir yılını burada geçirdi. TSM Bahar Mevsimi’nde ikinc oldu ve Rift Rivals’a katıldı. Yaz Mevsimi’nde ormancı sorunları yaşayan ekip normal sezonu 4. sırada tamamladı ve play-off’lara ilk turda veda etti. Jacob Wolf’un haberine göre Smoothie’nin CLG’ye transferi beklenen bir hamleydi.

Bakalım tecrübeli destek gelecek mevsim Stixxay ile nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir