League of Legends League of Legends Haberleri

Smoothie, Echo Fox’a transfer oldu

Uzun bir süredir Cloud9 forması giyen yıldız destek oyuncusu Smoothie, Echo Fox’a transfer oldu. Takım, oyuncunun transferini bir video ile duyurdu.

NA LCS’te dün gece itibariyle ilginç bir kadro değişikliği gerçekleşti. Bir yılı aşkın bir süredir Cloud9 forması giyen Smoothie, FOX’a transfer oldu. İlk olarak Team Liquid’e transfer olan oyuncu, burada uzun bir süre forma şansı bulamamıştı. Tekli dereceli sıralamasıyla kendisini kanıtlayan yıldız destek, TL’de bulamadığı fırsatı Cloud9’da yakaladı. C9’a transfer olduktan sonra efsanevi oyuncu Lemonnation’dan formayı çok kolay bir şekilde kapan Smoothie, bu noktadan sonra takımın başarısında büyük bir rol oynadı.

Haritayı dolaşmayı seven destek, C9’ın başarılı takım savaşı kompozisyonlarının mimarıydı. Bununla beraber oyuncu liderlik yeteneğini de kanıtlamıştı. Echo Fox’un Smoothie’yi transfer etmesi, takımın hali hazırdaki kötü gidişatına dur demesi adına atılan önemli bir adım. Franchising sistemine geçen ligde iddialı bir kadro kuran FOX, geçtiğimiz mevsimi üst sıralarda bitirmesine rağmen mevsim finallerinde laneti kıramamış ve üçüncü olmuştu. Bireysel anlamda yetenek bakımından oldukça zengin olan takımın yeni transferi ile beraber atılım yapması bekleniyor. FOX şu anda 6 galibiyet 4 mağlubiyet ile birinci sırayı paylaşsa da takımın dengesizliği ve istikrarsızlığı büyük bir problem oluşturuyor. Oyun içi lider konusunda sıkıntı yaşayan ekibin güçleneceği kesin. Özellikle Dardoch-Smoothie ikilisinin neler yapacağını hep beraber izleyip göreceğiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir