League of Legends League of Legends Haberleri

Smoothie, Team SoloMid’e transfer oldu

Kuzey Amerika’nın en yetenekli destek oyuncularından birisi olan Smoothie, Echo Fox’tan ayrılarak Team SoloMid’e transfer oldu. Böylece “Batı’nın en iyisi” lakaplı alt koridor ikilisi Zven-Mithy’nin beraber takımda oynamayacağı da kesinleşti.

Transfer sezonunda resmi açıklama konusunda sessiz kalan TSM, ilk duyurusunu destek rolünde yaptı. G2’den Zven-Mithy ikilisini transfer ettikten sonra hedeflerini çok daha yukarılara koyan takım ne yazık ki geçtiğimiz sezon bunların hiçbirini gerçekleştiremedi. Yetenek bakımından üst düzey olmasına rağmen bir türlü sinerji tutturamayan TSM, tarihinde ilk defa Worlds’e katılamadı.

Zven Mithy’den beklediği verimi alamayan ekipte destek rolüne son olarak Echo Fox’ta forma giyen Smoothie transfer edildi. LCS kariyerine önce Team Liquid’de başlayan oyuncu, ardından Cloud9’a transfer olmuş ve burada harika bir oyun sergileyerek birçok otorite tarafından MVP olarak gösterilmişti. 2018 sezonu başında Cloud9’da yedeğe çekilen Smoothie, kısa bir süre sonra Echo Fox’a transfer olmuştu. Oyuncunun son durağı ise TSM olacak.

Smoothie transferinin TSM’in ihtiyacı olan lider eksikliğini karşılayacağına şüphe yok. Bununla birlikte desteğe yerli oyuncu alan takımın bir yabancı hakkı boşa düşmüş bulunuyor. Bu transfer, Broken Blade’in TSM’e gitmesi için gerekli zemini de oluşturuyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir