League of Legends League of Legends Haberleri

SnowFlower, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bahçeşehir SuperMassive’in başarılı destek oyuncusu SnowFlower başka takımlardan gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu.

GBM’den sonra SnowFlower da teklifleri değerlendireceğini açıkladı. Bu sene ligin belki de en çok ses getiren transferi olan SnowFlower, takımıyla TBF’yi kazanmayı başardı. Ligimizin en iyi nişancılarından Zeitnot ile harika bir uyum yakalayan destek oyuncusu alt koridoru adeta domine etti. Zeitnot gibi yetenekli bir oyuncuyla bu denli bir uyum yakalamış olması takım seviyesini ciddi anlamda yükseltti. LCK’den geldiği mevsim Bahçeşehir SuperMassive lig tarihinin galibiyet rekorunu kırdı ve alt koridorun bu başarıda payı büyüktü. Bilindiği üzere ekip 2 mevsimdir ligde başarılı sonuçlar alsa da uluslararası arenada bir türlü istediği başarıyı elde edemedi. Başarılı destek oyuncusunun yeteneği ve oyun bilgisiyle dünya üzerindeki her ligde oynayıp parlayabileceğini de unutmayalım.

SUP’un bu sezon uluslararası turnuvalarda aldığı mağlubiyetlerden sonra kadro değişimi yapıp yapmayacağı henüz bilinmiyor. Takımın 2 yabancı oyuncusu GBM ve SnowFlower’ın takım tekliflerini değerlendirmesi oyuncuların farklı takımlarla anlaşma sağlayabileceğini gösteriyor. Takımın yerli oyuncularından ise henüz bir açıklama gelmedi. İlerleyen günlerde SnowFlower ve GBM’in ne yapacaklarını hep birlikte göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir