League of Legends League of Legends Haberleri

SnowFlower, tekliflere açık olduğunu duyurdu

LCK’de KT Rolster forması giyen destek SnowFlower, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

LCK’de başladığı kariyerini uzun bir süre orada sürdüren SnowFlower ülkemizde Bahçeşehir SuperMassive’e transfer olduğunda büyük yankı uyandırmıştı. Buradaki performansıyla herkesin beğenisini toplayan isim ligin açık ara en iyi desteği olarak gösteriliyordu. SUP’tan ayrıldıktan sonra LCK’e geri dönen oyuncu KT Rolster’a transfer olarak Smeb, PraY ve Score gibi isimlerin takım arkadaşı oldu. KT’de başarısız geçen iki mevsimin ardından sözleşmesi devam eden isim gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Kariyerine Kore Yükselme Ligi olan CK’de başlayan SnowFlower ilk olarak Anarchy forması giydi. Burada geçirdiği iki mevsimin ardından LCK’e transfer olan isim Afreeca Freecs forması giydi. AF çok başarılı olamadı ve Koreli destek 1 yılın ardından Jin Air Green Wings ile anlaştı. JAG ile iki mevsim geçiren oyuncu burada Teddy ile beraber oynadı.

SnowFlower’ın kariyerindeki bir sonraki durak hepimizin bildiği Bahçeşehir SuperMassive macerası. Fabfab, Stomaged, GBM, Zeitnot ve SnowFlower beşlisi VFŞL’yi domine ederek MSI Ön Elemeleri’ne kaldı ancak ana turnuvaya katılamadı. Bir sonraki mevsim de şampiyon olan ekip bu sefer de Worlds Ön Elemeleri’ni geçemedi ve Koreli destek KT Rolster’a transfer oldu.

KT Rolster kadro kalitesine göre başarısız iki mevsim geçirdi. Takımın yeniden yapılanmaya gitmesi bekleniyordu. Bakalım SnowFlower’ın sıradaki durağı neresi olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir