League of Legends League of Legends Haberleri

Soaz tekliflere açık olduğunu duyurdu

Deneyimli oyuncu Soaz, önümüzdeki yıl için gelecek teklifleri değerlendirecek.

League of Legends sahnesinin en kariyerli oyuncularından Soaz, Twitter üstünden teklifleri değerlendireceğini açıkladı. Yazıyla birlikte başarılarını gösteren bir görsel yayınlayan oyuncu tecrübesini yazılı bir şekilde paylaştı. Oyuncu 8 kere EU LCS finali, 5 EU LCS şampiyonluğu, 6 kere Worlds katılımı, 1 Worlds çeyrek finali, 2 Worlds yarı finali ve 2 Worlds finali gördü. Gerçekten inanılmaz bir kariyere sahip olan yıldız üst koridor, bu sene Bwipo’yla değişmeli maçlara çıktı ve Worlds Finali’nde de 1 maçta oynadı. Henüz ilk sezonda Worlds finali oynayan oyuncu, Fnatic’e kaybetmişti. Bu sene ise Fnatic ile Invictus Gaming’e kupayı kaptıran oyuncunun kariyerine baktığımızda tek eksiğinin Worlds ve MSI şampiyonluğu olduğunu görüyoruz. Yeni gelen franchising sistemi ile sOAZ’ın takımdan ayrılması bekleniyor. Sosyal medyada da ciddi bir fan kitlesi bulunan oyuncunun yeni takım bulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Tecrübesi ve yetenekleriyle uzun süre üst segment takımlarda kalmayı başaran oyuncunun yeni durağı merak ediliyor. Franchising sistemine kabul alan takımların yıldız üst koridor için birbiriyle yarışması bekleniyor. Tabi EU’dan başka bir bölgeye de gidebileceğini unutmamak lazım. İlerleyen günlerde Soaz’in kariyeri için nasıl bir planlaması olduğunu göreceğiz.

2 Comments

  • mehmet 18 Kasım 2018

    Lol pro tarihinin gelmiş geçmiş en overrated oyuncusu.

    • kaçkaç 19 Kasım 2018

      abartılan oyuncu ??? sen git bronzda gümüşte takıl adam senin yaşamadığın heyecanları yaşıyor emin ol buna :) ve bu senin gözünde abartıysa sen yaşamıyorsun emn ol..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir