League of Legends League of Legends Haberleri

Splyce’ın yeni sezon kadrosu belli oldu

Franchise sistemine kabul alan Splyce’ın yeni sezon kadrosu belli oldu; Vizicsacsi, Xerxe, Humanoid, Kobbe ve Norskeren.

Eski oyuncuları Xerxe ve Kobbe’yi takımda tutan Splyce yeni sezona iddialı bir kadroyla giriş yapmak istiyor. Odoamne’nin geçen seneki performansından sonra üst koridorda değişikliğe giden takımın Vizicsasi’yi transfer ettiğini duyurmuştuk. Başarılı ormancı Xerxe’yle sözleşmesini uzatan LEC temsilcisi orta koridora yakında tanıdığımız Humanoid’i getirdi. Kariyerine alt liglerde başlayan genç oyuncu geçtiğimiz sezon Dark Passage’a transfer olmuştu. DP’yle 19 maça çıkan isim 5 kere MVP ödülünü kazanmayı başardı. Harika mekanikleri ve başarılı Ryze oyunlarıyla kendini dünyaya tanıtan Humanoid Türkiye serüveniniden sonra Illuminar Gaming’e transfer oldu. Burada 2 ay kalan oyuncu, takımla Polonya’da yerel turnuvalara katılıp 2 şampiyonluk 1 ikincilik elde etti.

Takımın kurulduğundan bu yana nişancısı pozisyonundaki Kobbe’yle devam edecek. Kobbe’nin yanına ise geçtiğimiz sene Team Roccat forması giyen Norskeren geldi. 15 yaşından beri profesyonel oyunculuk kariyerini sürdüren Norskeren da Humanoid gibi genç bir isim. Millenium’da geçen başarılı sezonunun ardından Schalke 04’e transfer olan destek oyuncusu en son Team Roccat forması giydi. Norskeren yeni sezonda Splyce’ın başarısı için oynayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir