League of Legends League of Legends Haberleri

Stefan, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu

Bir dönem Bursaspor Esports forması giyen ormancı Stefan, 1907 Fenerbahçe Espor’la anlaştı.

Kış Mevsimi’nde harika bir performans sergileyen 1907 Fenerbahçe Espor bu mevsime biraz daha yavaş başladı. Ligde ikinsi sırada yer alan ekip bambaşka bir kadro planlaması yaparak yeni taktikler denemeye başladı. Wiz ve Untara’nın sabit kaldığı kadroda orta ve alt koridorunu sürekli olarak değiştiren ekip transferin son gününde ormana takviye yaptı. Daha önce Bursaspor Esports forması giymiş olan ormancı Stefan, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu.

Profesyonel oyunculuk kariyerine 2017 yılında başlayan Sırp oyuncu ilk olarak Instinct Esports forması giydi. Ardından Greek Regenisis’e transfer olan Stefan burada geçirdiği 2 ayın ardından ismini duyurduğu KlikTech’le anlaştı. Enatron koçluğunda Sacre, Stefan, Milica, Nikola ve EdinPriqtel’den oluşan ekip Balkan Ligi’ni namağlup tamamladı ve EU Masters’a katılma hakkı kazandı. Ön Elemeler’i geçmeyi başaran KlikTech turnuvada çeyrek finale kadar ilerledi. Stefan burada gösterdiği perfomansının ardından Bursaspor Esports’a transfer oldu.

Bursaspor’la da iyi bir oyun oynayan ormancı Dragon Army formasıyla Rusya Ligi’nde mücadele etti. Arından iki ekipta daha yerel turnuvalara katılan Stefan bu mevsim herhangibir takımla anlaşma sağlamamıştı. Riot Games kontrat veri tabanına göre ormancının yeni durağı 1907 Fenerbahçe Espor oldu. Wiz’le 2 yıllık kontratı bulunan ekibin Stefan’ı as kadroda kullanması beklenmiyor. Akademi Ligi’nde de yabancı hakkını destekten yana kullanan ekibin nasıl bir planlama yapacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Bakalım Sırp ormancı VFŞL’de oynayacak mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir