League of Legends League of Legends Haberleri

Stillnumb, Beşiktaş Esports’a transfer oldu

Geçtiğimiz sezon İstanbul Wildcats’te Joker ismiyle mücadele eden Stillnumb, Beşiktaş Esports ile anlaşma sağladı.

Daha önce profesyonel oyunculuk tecrübesi bulunmayan Stillnumb geçtiğimiz yılın başında İstanbul Wildcats’in genç ve tecrübesiz oyuncularında kurulan kadrosunun bir parçasıydı. Başta Köfte ile birlikte orta koridor olarak transfer edilen isim takımın nişancı sıkıntısı çekmesiyle bu pozisyona kaydı. Alt koridorda genellikle büyücü şampiyonlara yönelen isim sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Yeni sezonda Stillnumb ismiyle mücadele edecek olan orta koridor Beşiktaş Esports’a transfer oldu.

Geçen sezon ilk kez sahneye çıkma fırsatı yakalayan Stillnumb HWA Gaming’in keşfettiği yetenekler arasında yer aldı. Sezonun tamamında takımdan ayrılmayan oyuncu uzun bir süre nişancı pozisyonunda oynadı ardından yerini Unex’e kaptırdı. Sezon arasında İstanbul Wildcats ismini alan organizasyon özellikle alt koridorda çok fazla değişiklik yaptı. Unex, Eliwood, Algos, Joker, Mean ve Only35 takımın bu pozisyonda kullandığı oyuncular oldu.

Profesyonel oyunculuk kariyeri henüz yeni yeni şekillenen oyuncu geçtiğimiz sezon asıl pozisyonunda tecrübe kazanamadı. Sezonun neredeyse tamamında orta koridor olarak oynamayan isim takımın bu tercihiyle hem kazandı hem kaybetti diyebiliriz. Orta koridorda tecrübe edinememesine rağmen alt koridorda oynayarak oyuna farklı bir bakış açısı kazandığı söylenebilir. Stillnumb’ın bu tecrübesini Vadi’ye nasıl yansıtacağını gelecek sezon Beşiktaş Esports forması altında göreceğiz.

Beşiktaş yeni sezona yeni ve genç bir kadroyla çıkmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir