League of Legends League of Legends Haberleri

SuperMassive Esports, Papara ile sponsorluk anlaşması imzaladı

VFŞL ekiplerinden SuperMassive Esports, dijital cüzdan uygulaması Papara ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

SuperMassive Esports, VFŞL’nin en çok sponsor çeken ekiplerinden bir tanesi. Neredeyse her sezon bütçe olarak rakiplerinin üstünde yer alan organizasyon, büyük firmaların ilgisini çekmeyi başarıyor. Takımın son iki yıldır isim sponsoru Bahçeşehir Eğitim Kurumları’ydı. Sezon öncesi dönemde anlaşmanın sonlandığı ve iki kuruluşun da birbirine teşekkür ettiğini görmüştük. SuperMassive bu yıl herhangi bir isim sponsoru bulamayacak mı diye düşünürken resmi açıklama bugün geldi. Dijital cüzdan uygulaması Papara, SuperMassive’in isim sponsoru oldu.

Sezon öncesi dönemde 5 yerli isimler anlaşan SuperMassive, çoğuna göre ligi şampiyon olarak tamamlayacak. Eğer ki takım Kış Mevsimi’nde şampiyon olabilirse, ülkemizi MSI Ön Elemeleri’nde temsil edecek. Bu da bir sponsorun en büyük kazanımlarından biri olacaktır. Ligin ve turnuvaların izlenme sayılarının bu kadar yüksek olması, takım ve sponsor isimlerinin de o kadar hızlı yayılacağı anlamına geliyor.

Dijital cüzdan uygulaması Papara, birkaç yıl önce yerli bir girişim olarak piyasaya girdi. Bu süreçte her sene büyümeye devam eden şirket, espora adım atarak pazarını genişletme yönünde önemli bir adım attı. Sektör seçimini doğru yapan Papara, dijital yönde ilerleyen bir şirket olarak esporda adını duyurmak isteyecek. Ligin en başarılı organizasyonlarından SuperMassive de bunun için biçilmiş kaftan denebilir.

Bu yıl takımın ismi Papara SuperMassive olacak. Bu anlaşmayla birlikte sektöre daha büyük şirketlerin girdiğini de görebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir